• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Spor Toto 1. Lig’de görünüm

Spor Toto 1. Lig’de görünüm


Haftanın kapanış maçında Gençlerbirliği, Manisa FK’yi konuk etti. Ege temsilcisi, müsabakayı 3-1 kazanmıştır.

Haftaya önder giren Eyüpspor, deplasmanda Erzurumspor FK’yi yenerek 24 puana ulaştı ve koltuğunu korudu. Ankara Keçiörengücü ve Dyorex Boluspor, haftayı kayıpsız geçerek zirve takibini sürdürdü.

Ligin 11. haftasında meydana getirilen maçlar ve oluşan skorlar şöyleki:

Altınordu-Yeni Malatyaspor: 0-3

Pendikspor-Yılport Samsunspor: 0-2

Beyçimento Bandırmaspor-Çaykur Rizespor: 1-1

Sakaryaspor-Altay: 1-2

Göztepe-Altaş Denizlispor: 5-0

Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü: 1-3

Erzurumspor FK-Eyüpspor: 0-1

Dyorex Boluspor-Adanaspor: 1-0

Gençlerbirliği-Manisa FK: 1-3

Puan durumu

Ligde 11. haftanın tamamlanmasıyla oluşan puan durumu şöyleki:

TAKIMLAR O G B M A Y Av. Puan
1.EYÜPSPOR 11 7 3 1 17 8 9 24
2.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 11 6 3 2 22 16 6 21
3.DYOREX BOLUSPOR 10 5 4 1 12 6 6 19
4.BODRUMSPOR 10 5 3 2 21 12 9 18
5.PENDİKSPOR 10 5 3 2 12 6 6 18
6.YILPORT SAMSUNSPOR 11 4 5 2 16 11 5 17
7.MANİSA FK 10 4 4 2 16 16 0 16
8.ÇAYKUR RİZESPOR 10 3 6 1 13 7 6 15
9.SAKARYASPOR 11 5 0 6 17 19 -2 15
10.GÖZTEPE 10 4 2 4 10 9 1 14
11.BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR 10 3 5 2 11 12 -1 14
12.TUZLASPOR 10 3 3 4 11 12 -1 12
13.ALTINORDU 10 3 3 4 11 17 -6 12
14.ADANASPOR 11 2 5 4 15 16 -1 11
15.ALTAY 11 2 5 4 8 12 -4 11
16.ERZURUMSPOR FK 10 2 4 4 10 14 -4 10
17.YENİ MALATYASPOR 11 2 3 6 12 18 -6 9
18.GENÇLERBİRLİĞİ 10 1 3 6 11 19 -8 6
19.ALTAŞ DENİZLİSPOR 11 0 2 9 6 21 -15 2

 

12. haftanın programı

Spor Toto 1. Lig’de 13. haftanın yarışma programı şöyleki:

4 Kasım Cuma:

20.00 Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK (Çaykur Didi)

5 Kasım Cumartesi:

13.30 Bodrumspor-Dyorex Boluspor (Bodrum İlçe)

13.30 Manisa FK-Sakaryaspor (Mümin Özkasap)

16.00 Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)

16.00 Adanaspor-Pendikspor (Yeni Adana)

19.00 Altay-Beyçimento Bandırmaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

6 Kasım Pazar:

13.30 Altaş Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Mustafa Kemal Atatürk)

16.00 Yılport Samsunspor-Göztepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)




Kaynak: webhane.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN