yatırımsız deneme bonusu deneme bonusu veren siteler 2024
[ad_1]
Avrupa futbolunun 3 numaralı organizasyonunda 2. eleme turunun rövanş aşaması da tamamlandı.
İlk maçında 1-1 berabere kalan Medipol Başakşehir, konuk olduğu İsrail temsilcisi Maccabi Netanya’yı 1-0’la geçerek 3. eleme turuna çıktı ve İzlanda ekibi Breidablik ile eşleşti.
İlk karşılaşmayı 3-0 kazanan Arabam.com Konyaspor ise konuk etmiş olduğu Belarus temsilcisi BATE Borisov’u bu kez 2-0’la geçerek üst turda Lihtenştayn temsilcisi Vaduz’un rakibi oldu.
Türk takımlarının yanı sıra Rakow, Fehervar, Paide, Kisvarda, KuPS, Molde, Hibernians, Lech, Gzira, APOEL, Neftçi, CSKA Sofya, Sepsi, Lillestrom, Slavia Prag, Spartak Trnava, Viborg, Riga, Djurgarden, Viking, FCSB, Maccabi Tel Aviv, Universitatea Craiova, Levski, Rapid Wien, Hamrun, Hapoel Beer-Sheva, Young Boys, St. Patrick’s, Brondby, Sligo, Vaduz, Antwerp, Petrocub, Cukaricki, Şkendiya, Kyzylzhar, Breidablik, AZ Alkmaar, B36, Zrinjski Mostar, Dunajska Streda, Basel ve Vitoria tur atlayan öteki takımlar oldu.
Alınan sonuçlar şöyleki:
Astana (Kazakistan)-Rakow (Polonya): 0-1 (0-5)
Kabala (Azerbaycan)-Fehervar (Macaristan): 2-1 (1-4)
Paide (Estonya)-Ararat (Ermenistan): 0-0 penaltılarda 5-3 (0-0)
Kisvarda (Macaristan)-Kairat (Kazakistan): 1-0 (1-0)
Milsami (Moldova)-KuPS (Finlandiya): 1-4 (2-2)
Maccabi Netanya (İsrail)-Medipol Başakşehir: 0-1 (1-1)
Elfsborg (İsveç)-Molde (Norveç): 1-2 (1-4)
Levadia (Estonya)-Hibernians (Malta): 1-1 (2-3)
Dinamo Batum (Gürcistan)-Lech (Polonya): 1-1 (0-5)
Radnicki (Sırbistan)-Gzira (Malta): 3-3 penaltılarda 1-3 (2-2)
APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)-Botev (Bulgaristan): 2-0 (0-0)
Neftçi (Azerbaycan)-Aris (Kıbrıs Rum Kesimi): 3-0 (0-2)
CSKA Sofya (Bulgaristan)-Makedonija (Şimal Makedonya): 4-0 (0-0)
Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Sepsi (Romanya): 2-0 penaltılarda 2-4 (1-3)
Lillestrom (Norveç)-SJK (Finlandiya): 5-2 (1-0)
Slavia Prag (Çekya)-St. Joseph’s (Cebelitarık): 7-0 (4-0)
Newtown (Galler)-Spartak Trnava (Slovakya): 1-2 (1-4)
Viborg (Danimarka)-Süduva (Litvanya): 1-0 (1-0)
Riga (Letonya)-Ruzomberok (Slovakya): 2-1 (3-0)
Djurgarden (İsveç)-Rijeka (Hırvatistan): 2-0 (2-1)
Viking (Norveç)-Sparta Prag (Çekya): 2-1 (0-0)
FCSB (Romanya)-Saburtalo (Gürcistan): 4-2 (0-1)
Maccabi Tel Aviv (İsrail)-Zira (Azerbaycan): 0-0 (3-0)
Universitatea Craiova (Romanya)-Vllaznia (Arnavutluk): 3-0 (1-1)
PAOK (Yunanistan)-Levski (Bulgaristan): 1-1 (0-2)
Lechia (Polonya)-Rapid Wien (Avusturya): 1-2 (0-0)
Hamrun (Malta)-Velez Mostar (Bosna Hersek): 1-0 (1-0)
Dinamo Minsk (Belarus)-Hapoel Beer-Sheva (İsrail): 0-1 (1-2)
Arabam.com Konyaspor-BATE Borisov (Belarus): 2-0 (3-0)
Young Boys (İsviçre)-Liepaja (Letonya): 3-0 (1-0)
Mura (Slovenya)-St. Patrick’s (İrlanda Cumhuriyeti): 0-0 penaltılarda 5-6 (1-1)
Brondby (Danimarka)-Pogon (Polonya): 4-0 (1-1)
Sligo (İrlanda Cumhuriyeti)-Motherwell (İskoçya): 2-0 (1-0)
Vaduz (Lihtenştayn)-Koper (Slovenya): 1-1 (1-0)
Drita (Kosova)-Antwerp (Belçika): 0-2 (0-0)
Laç (Arnavutluk)-Petrocub (Moldova): 1-4 (0-0)
Cukaricki (Sırbistan)-Racing Union (Lüksemburg): 4-0 (4-1)
Şkendiya (Şimal Makedonya)-Valmiera (Letonya): 3-1 (2-1)
Osijek (Hırvatistan)-Kyzylzhar (Kazakistan): 0-2 (2-1)
Buducnost Podgorica (Karadağ)-Breidablik (İzlanda): 2-1 (0-2)
Tuzla City (Bosna Hersek)-AZ Alkmaar (Hollanda): 0-4 (0-1)
Tre Fiori (San Marino)-B36 (Faroe Adaları): 0-0 (0-1)
Zrinjski Mostar (Bosna Hersek)-Tirana (Arnavutluk): 3-2 (1-0)
Dunajska Streda (Slovakya)-Vikingur (İzlanda): 2-0 (2-0)
Crusaders (Şimal İrlanda)-Basel (İsviçre): 1-1 (0-2)
Puskas Akademia (Macaristan)-Vitoria (Portekiz): 0-0 (0-3)
[ad_2]
Kaynak: webhane.com
başakşehir escort,ikitelli escort,güneşli escort,kayaşehir escort,bağcılar escort,esenler escort,eyüp escort,güneşli escort,kumburgaz escort,topkapı escort
beylikdüzü escort,istanbul escort,beylikdüzü escort,ataköy escort,esenyurt escort,avcılar escort,bakırköy escort,esenyurt escort,esenyurt escort,avcılar escort,beylikdüzü escort